Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kötetlen társalgás

Go down 
+9
Shadow
Rodolfo Valentino
Steve
Grey Crawler
Lauren Wood
Kevin Chase
Aura Daimon
Judy Sarnatrina-Skies
Panni
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 1:54 pm

Itt vagyok , nem sértődtem meg . Very Happy Miért sértődtem volna meg, tudom h annyit érdemel >.< Miért?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 4:02 pm

Hát mert láttlak többször is fent, és nem folytattad a játékot Goldenrodban az értékelés óta. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 4:04 pm

De elvileg most nem én jövök. :O Vagy de?
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 6:04 pm

Gyerekek, a rakétás Bea Arachnidot NEM ARACHNIÁNAK, hanem ARACHNIDNAK hívják. Arachina az én pokémonom. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 6:05 pm

Bocsesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 6:17 pm

Nem te vagy az egyetlen, aki összekeverte. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 6:21 pm

Én meg Bea Anarchid-ot írtam, akinek semmi köze semmihezxD
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 4:27 am

Mellesleg azt nem értem, hogy akik az adminokon kívül itt vannak, pl. Winnie vagy Ayra, miért nem írnak? Az admin nyit egy cselekvést, aztán sorrendtől függetlenül lehet írni, nem kell azt betartani.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 9:02 am

Na ja, és nekünk már elment a türelmünk. Már régesrég be kellett volna fejezni az eventet, de így is várni kell a másikra, de az meg egy szót nem ír be az eventbe, de bezzeg a Battle Zone-ba naponta jönnek a reagok. Ha ott ilyen aktív mindenki, akkor már a játékba is legyen az! Ne az számítson, hogy egy hét alatt mennyire húzod fel a pokémont... ez így egyáltalán nem játékélmény. Részben te is hibás vagy a dologban. Hogy az event alatt már senki nem írthat a BZ-be, azt ti hoztátok ki belőlünk. Most szólok két bizonyos embernek, akik állandóan bombáznak PM-be kérdésekkel és reklamációkkal, inkább jobb, ha szépen csendben maradnak, különben ők fognak rosszul járni. Elég bajom van most a valóságban, minthogy itt vagyok kénytelen osztani az észt és megértetni másokkal, hogy ez vagy az nem úgy van, ahogy ők képzelik.
Vissza az elejére Go down
Lauren Wood
Pokemon Gondozó
Lauren Wood


Hozzászólások száma : 144
Registration date : 2011. May. 26.

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 9:11 am

Szerintem nagyon jól tettétek, hogy megtiltottátok event alatt a BZ-t (ebbe a befogás is beleszámít?), hogy haladjunk. És nagyon is jól teszitek, hogy ezt a gyorsan fejlődést is igyekeztek most már lelassítani. Írogattok ezerrel mindent oda, amikor van, aki nem tudja ezt magának az idő miatt megengedni.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 9:16 am

Most hogy mondod, a befogást is addig büntetés kedvéért letiltom. Kösz az ötletet (Bocs, Winnie)!
Vissza az elejére Go down
Lauren Wood
Pokemon Gondozó
Lauren Wood


Hozzászólások száma : 144
Registration date : 2011. May. 26.

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 9:18 am

Öhm... szívesen Surprised Gyere már fel a chatre, pls! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 2:50 pm

Az igaz, hogy én is hibás vagyok, de én a kaland után írtam BZ-be. Bocsánat, legközelebb nem fordul elő (ami azt illeti, nem is fog Very Happy).
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 2:55 pm

Szerintem itt is érvényesül az "akinek nem inge..." elv. Voltak akik rendesen írtak, de javítsatok ki ha nem Smile
Én részemről ezt lezártam, végig toljuk a küldit és kész Wink
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 3:01 pm

Írni mindenki írt rendesen, csak nem volt haladás.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 4:00 pm

Én bocsánatot kérnék , mert valóban többször is fent voltam de nem írtam.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 5:51 pm

Bocs, Daniel és Adrienn, de mivel megtiltottam az event alatti Battle Zone-t én se írhatok addig, amíg le nem zajlik.
Vissza az elejére Go down
Lauren Wood
Pokemon Gondozó
Lauren Wood


Hozzászólások száma : 144
Registration date : 2011. May. 26.

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 12:46 pm

De jó, Jack is bekerült az event végére! XD Amúgy jó az új vicces topic, amit nyitottál, Judy, majd kitalálok oda valamit. Laughing
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 1:06 pm

Csak nem azt hitted, hogy már végeztünk is azzal, hogy csak úgy elrepültök és kész? Razz
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 1:44 pm

Sosem egyszerű Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 2:18 pm

TESSÉK MÁR ELOLVASNI JOBBAN JUDY LEÍRÁSÁT, HOGY KLANG MÉG TALPON VAN, FŐLEG AYRA ÉS AURA!
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 2:28 pm

Khm... tudom azt, és támadtam is Very Happy szerintem ezt nem vetted figyelembe, csak azt, hogy készültem Jack elbocsátására...
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 2:48 pm

Ayra, ha nem írod át a reagodat, Panni ki fog dobni téged a játékból, pedig ő elnézőbb. Én max 24 órát adok javításra.
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 3:28 pm

Aura Damon írta:
Khm... tudom azt, és támadtam is Very Happy szerintem ezt nem vetted figyelembe, csak azt, hogy készültem Jack elbocsátására...

Szóval én vagyok a hülye, mert te is azt írtad, hogy Klang kiesett??-.-

"*Nehéz harcnak ígérkezett ugyan, de a csapatmunkával sikerült kiütni mindhárom pokémont. Ez idő alatt Draco csinosította Jack-en a karmolás nyomokat*"

Szó szerint ezt írtad Aura!
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 3:31 pm

Jóvan félreírtam egy számot, viszont utána újra támadtam... Kijavítom akkor... És szerintem ezen ne vesszünk össze...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen társalgás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen társalgás
Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: