Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kötetlen társalgás

Go down 
+9
Shadow
Rodolfo Valentino
Steve
Grey Crawler
Lauren Wood
Kevin Chase
Aura Daimon
Judy Sarnatrina-Skies
Panni
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Szept. 08, 2011 5:24 pm

Az ismétlések telefon miatt vannak....azt passzolok miért csinálja
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Szept. 08, 2011 5:25 pm

Kár Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Grey Crawler
Trainer
Grey Crawler


Hozzászólások száma : 179
Registration date : 2011. Jun. 27.

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 10:59 am

Tudom, hogy a húgom szólt érte, de elmaradt az augusztusi magatartás értékelése. Távol álljon tőlem is a sürgetés és számonkérés, csak gondoltam szólok. Elnézést, ha ezt rosszul fogalmaztam meg.
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 11:55 am

Ne haragudjatok meg érte, én elfelejtettem, Judynak meg sok a dolga a Tanfolyam miatt.
Vissza az elejére Go down
Grey Crawler
Trainer
Grey Crawler


Hozzászólások száma : 179
Registration date : 2011. Jun. 27.

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 1:59 pm

Csak szólni akartam, én kérek elnézést, ha gondot okoztam.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimePént. Szept. 30, 2011 9:16 am

Valaki szóljon, ha nem jól kezeltem az Elsőrangú labdát. Köszönöm.


Másik: Az Kanto régió és a Sinnoh régió edzőtermeiből eltűntek a képek. Nem tudom ezt valaki észrevette-e már. Gondoltam szólok.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2011 2:26 pm

Mielőtt még vki elkezdené; "Hogy volt pofám egy Mareep tojást szerkezteni az adatlapomba?!" van engedélyem Judy-tól és a tojást a kvízért kaptam^^
Csak gondoltam szólok, nehogy baj legyen belőle.
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2011 3:27 pm

Most szólok Ayra, hogy a link nm jó, mert az illető blokkolja a másolást:S íd be a google-ba, hogy Firechao eggdex, azt onnan szedd ki:)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 3:04 pm

Köszkeh^^
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 11:34 am

Nem akarok szemet lenni, meg bunko lenni, de lassan egy hete varok arra, hogy valaki elvallalja egy biro es egy teremvezeto szerepet. En megertem, hogy iskola van meg mindenki tanul/dolgozik, en sem kivanom, hogy 10 perc alatt lezavarjuk a dolgot, de azert napi 1-2 post nehogy megerolteto legyen mar. Egyelore sajnos en is csak napi 2 orat tudok internetkozelben lenni Angliabol egy konyvtarbol, de ez mellekes (ez az oka az ekezet hianynak is, bocsi :S)

Tenyleg elnezest, de ezt most ki kellett adnom, mert latom, hogy mashol meg megy a teremvezeto elleni csata. Ha valaki nem birja a kepem, megertem, de akkor mondja, hogy bocs, azert nem vezetem le mert utallak. Valoszinu, ha most nem irok meg mindig varhatok heteket, mire valaki beleveti magat a dologba.

Komolyan, BOCSANAT mindenkitol ezert.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 11:39 am

Semmi baj Kevin.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 11:45 am

Koszonom, Panni Embarassed
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 2:14 pm

Remélem Tirtouga, nem tűnt el az élesztőben Very Happy Embarassed
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 9:21 am

Még mindig keresek teremvezetőt és bírót...
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 2:26 pm

Szívesen segítek neked Kevin, bármelyik szerepet elvállalom, csak legyen még egy ember^^
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 6:58 pm

Remélem hamarosan lesz, és köszönöm Wink
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 9:58 am

Bocsánat a dupla postért.

Ayra elvállalta az egyik szerepet a teremvezetőnél. Még egy ember jó lenne, ha elvállalná.

Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 2:42 pm

Sziasztok. Régen voltam fennt, de már nem bírtam ki h ne jöjjek fel:D Mi újság errefelé mostanság?Smile szeretnék megint játszani, csak azért a kérdés, hogy tudjam mi a helyzet .Smile
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 2:44 pm

Pokémon Rangerség szabad, Csapatok készen, Ranger bolt és Ranger area nyitva, 1 embert bannoltunk, ne félj, nem ismeredXD, új játékosok, új küldetések.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 3:05 pm

És kéne egy ember Bugsy-hoz. Ayra már elvállalta az egyik szerepet. Mit gondolsz, visszatérsz egy kis teremharccal?

Bugsy ellen megyünk (Johto-Azalea Town) tripla csatában, Shadow, Steve és én.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Grey Crawler
Trainer
Grey Crawler


Hozzászólások száma : 179
Registration date : 2011. Jun. 27.

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 12:38 am

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez szerintem túlzás, hogy már ezzel kell fogadni. Csak gondoltam megjegyzem, mert ez a szálka szúrta a szememet, remélem nem bök meg, amit mondtam. S mellesleg Shadow és Steve is kérdezhetne, ha már 3-an indultok egy teremvezető ellen. És mi Aura-val sajnos nem érünk rá: tudom, hogy egy ilyen meccset gyorsan le kéne levinni, de mostanság sok az iskolai teendő.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 8:28 am

Grey megrtem és elfogadom, mellesleg Aura is mondta.
Nem kéne gyorsan levinni, senki nem kérte, hogy fél óra alatt legyen meg. Azt hogy ők nem kérdezik, ez van, de megint egy hete be vagyunk fagyva, mert senki nem képes elvállalni. Már a múltkor is mondtam, hogy megértem a sulisokat stb., de nem hiszem el, hogyn napi egy, max két post nem fér bele, ezt azért ne mondja nekem senki. És szálka, nem szálka a szemedben, ez van. Az sem módi, hogy állandóan az egyik admin vezesse le, így is van elég teendőjük az oldal fejlesztésével. Azt hiszem van épp elég játékosunk, akik segítsenek. Szerintem neked is kicsit frusztráló lenne, ha befagynál egy héten keresztül, mert nem képesek a játékostársak segíteni.



Ui.: Ne vedd roszz néven a levél hangzatát, semmi bajom veled Wink sőt még tisztellek is, mert te vagy az első, aki mondott valamit...
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Grey Crawler
Trainer
Grey Crawler


Hozzászólások száma : 179
Registration date : 2011. Jun. 27.

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 8:44 am

Én megértem a problémát, és támogatlak is. Az adminokat is megértem, tudom, milyen, ha egy oldalt kell folyamatosan építeni és fejleszteni. Jó-jó lehet, hogy a mi hibánk is. És tudom, milyen, ha 1 héten keresztül be lennék fagyva, itt az előbb sikerült megízlelnem.

És köszönöm a bókot Embarassed Smile Lesz egy kis időm, elkezdem akkor a bírói teendőt, s majd Aura-val váltogatjuk, ha tanulnom(nunk) kell. Wink
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 9:15 am

De a suli az első Wink senki nem mondta, hogy olyan vezesse le, aki (és ne haragudj meg érte) keveset van itt, az egyéb elfoglaltságai miatt. Én örülnék, ha végre elkezdhetnénk, mert legalább haladnánk, de azt hiszem vagyunk épp elegen, akik képesek lennének rá. Én megköszönöm, ha segítesz, én is mindig elvállaltam, amikor volt rá lehetőségem, bármelyik szerepet.

Mindegy, ennyi voltam, csak az a baj, hogy ez volt a második alkalom ilyen téren. Most csináljam én is azt, hogyha valaki másnak kell majd, én is hagyom lógva? Csak fel-fel jövök néha, postolok a kis játékomhoz, aztán szevasz?
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Grey Crawler
Trainer
Grey Crawler


Hozzászólások száma : 179
Registration date : 2011. Jun. 27.

Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 9:25 am

Teljességgel megértem. Aura oldalának is tulajdonképpen ez a baja, csak rosszabb: itt ülnek és fel nem tolnák a hátsójukat és post-olnának, mert lefagy az, aki igazán játszani akar. De mondom, én és a húgom felváltva levezetjük nektek és meg lesz oldva: most ezen ne múljék. De továbbra is úgy gondolom(juk), hogy ha Shadow és Steve is veled tart, miért nem kérdezősködnek? Még te teszel nekik szívességet? Nem hinném, s ők olyan esetek, akik rengeteget itt töltenek. S, mint a húgom oldalánakegyik játékosa, én is megmondom a magam véleményét: akármennyire is tiltakoznak a bezárása ellen, nem tesznek semmit se.

Upsz, egy kicsit elhúztam a jelenlegi központban álló témát, de hát csak az igazat mondom. Javíts ki, ha netán tévedek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen társalgás - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen társalgás
Vissza az elejére 
8 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: