Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kötetlen társalgás

Go down 
+9
Shadow
Rodolfo Valentino
Steve
Grey Crawler
Lauren Wood
Kevin Chase
Aura Daimon
Judy Sarnatrina-Skies
Panni
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 3:16 pm

De jobb, ha az adminokkal is egyeztetünk egy konkrét időpontot, nehogy csúszás legyen a vége
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 3:26 pm

Rendben. Akkor mikor lenne jó?
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 3:28 pm

Hát ma most már nem jön össze, akkor 10-től 11-ig tudnék holnap lenni, vagy kicsivel később, vagy esetleg korábban. Az adminoktól is függ a dolog, és persze tőled is
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 4:08 pm

Délelőtt 10-11? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 4:10 pm

Hát nekem oké Very Happy és a bíró meg a teremvezető? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 5:16 pm

Én akkor ráérek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 8:01 pm

Én meg addigra felkelek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 9:28 pm

Köszönjük
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 8:26 am

Lehet, hogy lesz egy kis akadás, mert anyám kijelentette, hogy ma téglát kell pakolni-.-
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 8:33 am

Hát tényleg úgy néz ki, de lehetne e, hogy ezt este zavarjuk le? Mert se Kevin, se Benji nincs itt és lehetséges, hogy este sokat lehetek itt. De ha most feljönnének, elkezdhetnénk, de nem biztos, hogy a végére jutunk, mivel nincs annyi időm.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 10:40 am

Kezdjük el, és mindenki postol mikor tud Wink
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 10:42 am

Az kéne. Csak kezdjük már a *csúnya* életbe!
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 10:44 am

Bírói posttal kezdünk általában, úgyhogy Benji ha kezdi akkor belevágunk Wink
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 3:57 pm

Ha bíró nem ír, pedig időpontot is ígért, akkor kéne egy másik...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 4:15 pm

Ha nem ír Benji , és ha én jó vagyok , akkor leszek bíró.^^
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 4:55 pm

Rohadtul elegem van már, hogy ha egy nincs, akkor már nyafogni kell az "időpont" miatt. Pont ti beszéltek, akik miatt lassan haladt az event? Ha nem jön az egyik fél, majd kerestek egy másikat bíró vagy teremvezető helyére! Én se érhetek mindig rá, főleg augusztustól kezdve tanfolyami okokból.

A másik pedig az, hogy mostanság egyre tömörebb és összekapkodottabb postokat látok a Battle Zone-ba és még annak ellenére is, hogy 3 nap a várakozási idő, így is azzal foglalkozik mindenki ahelyett, hogy játszana. Aura, nem azt mondtad, hogy jó időre nem leszel? Érdekes, hogy még így is aktív vagy... na mindegy, nem érdekes. Elegem van abból, hogy csak húzzátok és húzzátok a pokémonokat és fejlesztgetitek... és semmi játékélmény! Azt mit csináltok utána? És csodálkoztok, hogy egyre kevesebbre értékeljük őket.
Ha így folytatjátok tovább, törölni fogom a Cath-et kivéve mindent BZ-ből! Tessék már megtanulni, hogy ne a felfejlesztett pokékra hajtsatok. Az átalakító köves dolgot is meg fogom szigorítani.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 5:14 pm

Ja, meg a BZ-ben KÖTELESSÉGETEK 15-20-30 sornyi bevezetőt írni, mert NEM LEHET rögtön algi 5 sor után már egyből csatát indítani, mert így már nincs semmi értelme és élménye.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 9:00 pm

Azt hiszem, elnézést kérek a kitörésem miatt, csak rossz napom volt és úgy tűnt nekem, hogy az itteni helyzet se mindig úgy alakul, ahogy kéne. De tényleg senki se tartja be szinte azt, amit előírtunk a BZ-s szabályzatokba, még a pont-elosztást sem a vad pokéknál.
De attól azokért, amiket a fejetekhez vágtam, még mindig ugyanúgy haragszom. Nem úgy megy az ám, ahogy nektek legyen jó, ehhez ráadásul még túl kevesen is vagyunk. Nem kell mindig a másikra várni és "nyavajogni", hogy senki sincs itt, a BZ és a folyamatos pokémonfelhúzások meg nemcsak nem játékélmény, hanem elvonja a figyelmeteket is. Meg kell ezt érteni. A folyamatos fejlesztgetéseknek is ideje végre megálljt parancsolni. Egy hét alatt tíz szintet felhúzol, mikor vannak, akik ezt nem tudják maguknak az idő miatt megengedni s haladnának inkább a játékkal vagy az eventtel (Aura, ez főleg rád vonatkozik). Attól, hogy kissé elnézőbb lettem már estére, a szabályzatok megújítása ugyanúgy megmarad mindenki érdekében.
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 5:09 am

Az eventben miattam is, de azért a többiek miatt se haladt annyira az event és ezért kezdtünk el BZ-ben játszani. Sajnos az a gond, hogy mindig a múlttal, a régi dolgokkal takarózol, amire mellesleg már bocsánatot is kértünk. Nem tudom, miért nem elég ez neked?
A hiányzásom okát inkább nem vitatom meg veled, mert az magánügy. Mindegy. És miért a többieket bünteted a BZ-ben, ha én csináltam a problémának, bajnak az oroszlánrészét? És ha fejleszteni akarjuk a pokémonokat? Tudom, kell a játékélvezet is... Játékélvezet, ami nekem már az eventtől nem volt meg példának okáért, amiért történetben is le kellett tolni. Azt is tudom, hogy ez csak egy játék, de szemet szúrt. Tehát hogyan élvezhetném a játékot, ha közben is szekálnak? És te könnyen mondod, hogy álljunk le a gyors ütemű fejlődéssel, mert így élvezhetetlen? Azzal is könnyen beszélsz, akiknek gyengébb pokémonja van, neked meg az összes öhm... szuper fejlett.
És még a szigorított szabályoktól is úgy lehet érezni, mintha a katonaságban lennénk. 1 hétben lehet pokémonnal harcolni, 30 felett lehet fejleszteni a kővel? Nem épp az a lényeg, hogy mindenki a maga felelősségére alakítja át a pokémonjait? Az event óta szinte élvezhetetlen a játék. Jó, volt bennünk része, de az is én miattam.

Ha így könnyebbül a dolgod, törölj engem, ha nem, akkor csupán nem játszom! Bannolhatsz is örökre, az se izgat, csak ezt akartam elmondani. Kevin-től pedig elnézést kérek, amiért nem tudom vele folytatni a dolgot! És hidd el, Judy nem bántásból mondtam!
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 8:03 am

Aura Damon írta:
És te könnyen mondod, hogy álljunk le a gyors ütemű fejlődéssel, mert így élvezhetetlen? Azzal is könnyen beszélsz, akiknek gyengébb pokémonja van, neked meg az összes öhm... szuper fejlett.

Csak most szólok, hogy Judynak meg nekem is több hónapba telt, mire ilyen erősek lettek a pokémonjaink.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 8:39 am

Én se bántásból mondom, de te semmit se tudsz arról, hogy mennyit igyekeztünk azon, hogy mindenki jól érezze magát. Elnézést, hogy igyekszek azon lenni, hogy ne csak a BZ miatt gyertek fel játszani a fórumra, elnézést, hogy próbáljuk az agyatokig eltolni, hogy vagy ez vagy az nem úgy van, ahogy ti akarjátok, elnézést, hogy nem vagy azóta tisztában néhány dologgal, amire igyekszünk felnyitni a szemeteket szerepjátékozással kapcsolatban (és mi vagyunk még az egyetlen FRPG, ahol még mindig nem vagyunk szigorúbbak! Menj csak fel játszani valamelyik hard-FRPG fórumra, és majd rájössz, hogy ott is hiába ébredt fel a kis hercegnő álomvilágából... ezt csak tudom éves tapasztalatok és vagy több mint 10 szerepjátékos fórumon való szepizés után).
Nem a múlt az, ami miatt haragudtam meg, hanem mert többször is kértem, hogy ne csak fejlesztgessétek a pokémonjaitokat, hanem játszatok is a játékban, de se én, se Panni, se Benji nem úgy láttuk. Nem te vagy az egyetlen, aki hibázott, hanem majdnem mindannyiótok. Legalább azért vannak egy páran, akik legalább írnak PM-be mielőtt valami hülyeséget csinálnak. Nem én tehetek arról, hogy BZ-vel többet foglalkozol, mint magával a játékkal (ha nem a hiányzó tag miatt sírtatok volna, már rég lerendeztétek volna az első jelvényt... vagy megkérhettetek volna engem). Anno én is olyan voltam, mint te, hogy csak húzni akartam a pokémonjaimat. Feljöttem a fórumra 2 naponta, hogy oda beírjak, azt csá, megyek is innen. A többiek nem nézték jó szemmel és végül Misty, az egykori főadmin megálljt parancsolt. Olyan határozott és kemény volt, de csak azért, hogy éreztesse velem, hogy igaza van. És igaza is volt. Nem pofáztam vissza, hanem igyekeztem rendesebben is játszani és ennek meglett az eredménye. Ne hidd, hogy olyan könnyű volt idáig eljutnom és az összes pokémonjaimmat ilyenné tenni... Nem hónapokig, hanem évekig tartott, mire ilyen erősek lettek a pokémonjaink, ergó, ne merészelj ilyet mondani, hogy én bezzeg könnyen beszélek. Pannit is teljesen nyugodtan megkérdezheted a múltamról és az akkori hülyeségekről, ő több ideje itt van és több mindent átélt már itt, mint én.

Én se bántásból vágtam vissza, csak rosszul esik, hogy idáig fajult el a dolog és lépni kellet közbe. Azért remélem, később még visszajössz. És remélem, a többiek se lesznek ennyire buták, hogy most azért eltűnjenek, mert te neked nem tetszik semmi se.


A hozzászólást Judy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 04, 2011 3:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lauren Wood
Pokemon Gondozó
Lauren Wood


Hozzászólások száma : 144
Registration date : 2011. May. 26.

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 8:43 am

Én csak ennyit szólok a témához: Aura, te hülye vagy, de teljesen. Gondolkozzál már! Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Lauren Wood
Pokemon Gondozó
Lauren Wood


Hozzászólások száma : 144
Registration date : 2011. May. 26.

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 10:38 am

Szerintem Aura a valóságban nem lehet egy gondolkozó típus, de remélem, Kevin nem lesz fele annyira se hülye, pedig róla tudjuk, hogy idősebb és egyesekhez képest tud gondolkozni és belátni dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 6:34 am

Lehet hogy hülyén hangzik, de fáj a szívem, hogy erre kell feljönnöm :S Én beláttam, hogy sajnálatos módon hibáztam, de emberek vagyunk, istenem, mindenki követ el hibákat. Ez tesz emberré minket. Én csak ennyit szóltam volna hozzá a dologhoz, és akkor a jelvényeket lerendezem egyedül.

Sajnálom, hogy idáig fajult. :S

És akkor levezetné végre valaki a teremvezető elleni csatát? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 7:40 am

De csak Aura háborog, ha rászólunk valamiért ahelyett, hogy szó nélkül bannoljuk.-.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen társalgás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen társalgás
Vissza az elejére 
5 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: