Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kötetlen társalgás

Go down 
+9
Shadow
Rodolfo Valentino
Steve
Grey Crawler
Lauren Wood
Kevin Chase
Aura Daimon
Judy Sarnatrina-Skies
Panni
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 8:35 am

Ki a fenét érdekel. Majd Aura belátja végre saját hibáit és bocsánatot fog kérni. Meg fogok neki többnyire bocsátani. Persze egyes tagok véleménye szerint a dicséretek miatt szállt el az agya, mások szerint jobb és okosabb akar lenni mindenkinél, harmadik fél szerint agylövése van...
Ha visszatér, kedves játékosok, nyugodtan bánjatok úgy vele, mint eddig, de azért, amiért volt képe így visszapofázni nekem, ne várjon egy jó darabig jobb bánásmódot az adminoktól. Főleg tőlem.

Kevin, leszek teremvezető. Smile
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 10:50 am

Judy, bíró kell már csak, Panni elvállalta a teremvezetőt, de akkor ezt beszéljétek meg Very Happy csak szemet szúrt, hogy én/mi voltunk ott elsőnek és mindenki megelőzött én meg befagytam Very Happy

Vitassátok meg, hogy ki lesz bíró meg ki teremvezető. Smile
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 12:00 pm

Jó, akkor leszek a bíró. XD
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 2:38 pm

Köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 8:45 pm

Na, párhetes kihagyás után ismét ittvagyok. Néhányszor felnéztem az oldalra, de komolyabb aktivitásra nemvolt időm/energiám. A gyors fejlődés nekem is szembeötlő volt. Srácok, nemaz a lényeg, hogy minél gyorsabban 100 szintű legyen a Pokemonod. Véleményem szerint Judy még kedves Aurával. Én szónélkül 1 hét bannt adtam volna. Pillanatnyilag én vagyok aki a legrégótabb van itt, és hidjétek el, azért ilyen magas szintű a Pokemonjaink, mert mi nem hónapok óta játszunk, hanem évek óta, és ez a játék csak akkor élvezetes, ha nem csak fejlesztessz és harcolsz, hanem ha EGYÜTT írjátok a történéseket, és kicsit hozzátesztek a storyhoz. Na, szóval, béküljetek ki, mert Peace mindenekfelett! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 7:55 am

Ne aggódj, Daniel, mát tegnap délben megvolt a nagy kibékülések. Very Happy Aura csak ki volt egy kicsit akkor, de nem szeretnénk most megmondani, hogy mi is történt igazából a háttérben, amiről mi se tudtunk...
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 10:37 am

Távol álljon tőlem a sürgetés, tudom, hogy mindenkinek van jobb dolga is, de lesz haladás az Oreburghi edzőteremben?
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 6:26 pm

Csak tudakolom, hogy keressek másik bírót?
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 6:40 pm

Ha akarod átveszem a bírói stafétát
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 7:15 pm

Nem kell, eddig én vezettem, csak annyi terembe kellett még írnom, hogy kihagytam szegény Kevint. Smile
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 7:19 pm

Semmi baj, sejtettem, ezért kérdeztem, hogy mi legyen. Smile Mert ha szeretnéd, akkor levesszük a terhet a válladról. Smile
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 3:57 pm

Judy, nem leszek valószínáűleg egy ideig fent MSN-enen, mert tönkrement a messenger-.-
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 3:59 pm

http://www.ebuddy.com/
Itt be fogsz tudni lépni, amíg nem jó a rendes msn-ed.
Vissza az elejére Go down
Grey Crawler
Trainer
Grey Crawler


Hozzászólások száma : 179
Registration date : 2011. Jun. 27.

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 3:12 pm

Elnézést szeretnék kérni Eddy-től és Penny-től, amiért hirtelen el kellett mennem Balatonra, aztán meg se Aura, se én nem tudtam feljönni, mivel szegény megbetegedett. Pótoljuk mindketten a lemaradást!
Vissza az elejére Go down
Lauren Wood
Pokemon Gondozó
Lauren Wood


Hozzászólások száma : 144
Registration date : 2011. May. 26.

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 6:31 pm

Judy, én egy újabb Eevee tojást szeretnék a PC-ben tárolva, köszike! ^^
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 8:09 am

Én tojásnak a Shiny Cyndaquil-t szeretném, amire még azon a bizonyos napon engedélyt kaptam.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 8:11 am

Mikor kaptál rá engedélyt Shinyre? Panni nekem egy szóval nem említett semmit se, de ha feljön megbeszéljük a dolgot. A tojás már nálad lehet, de végleges döntésig még ne bízz shinyben.
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 8:14 am

Hát jó, nekem Panni azon a napon azt mondta, hogy msn-en megbeszélte veled és engedélyt adtatok a shiny-re. De megértem, ha nem lesz az, sima is jó lesz, akkor ^^
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 8:21 am

Szerintem Panni valamit nagyon eltévesztett, de sebaj, megbeszéljük.
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 8:23 am

Rendben, köszönöm ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 9:21 am

Én egy Víz, Sötét és egy Fény követ a kvízért.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 9:24 am

Jóváhagyva.
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 10:38 am

Aura Damon írta:
Hát jó, nekem Panni azon a napon azt mondta, hogy msn-en megbeszélte veled és engedélyt adtatok a shiny-re. De megértem, ha nem lesz az, sima is jó lesz, akkor ^^

Basszus, azt mondtam, hogy megbeszélem, nem azt, hogy megbeszéltem! Tököm ki van, hogy engem embernek sem tartanak már, és még meg is hazudolnak! Evil or Very Mad ((idegesség))
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 11:11 am

Nyugi van, Panni!
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 2:53 pm

Mondom, lehet, hogy rosszul értelmeztem. Eszem ágában se volt meghazudtolni téged, ne haragudj, kérlek. Tényleg úgy értettem, olvastam... Bocsánat...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen társalgás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen társalgás
Vissza az elejére 
6 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: